اینجا همه چی است.
آیا تمدن های فرا زمینی صلح طلب هستند؟
یک شنبه 20 مهر 1393برچسب:, ساعت 21:15 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

برای بزرگتر دیدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید

آپارات

موضوعات مرتبط: کلیپ، موجودات فضایی، ،

برچسب‌ها:

تمدن های فرا زمینی
چهار شنبه 9 مهر 1393برچسب:ساخت باغ وحش در سیاره‌های دیگر!, ساعت 15:5 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

بیگ بنگ:  شاید شما هم در گذشته اخبارهای هیجان انگیزی در مورد یوفوها ، فرا زمینی ها و … شنیده باشید. البته یافتن موجودات فرا زمینی به شرط اینکه ارتباط دوستانه ای با ما داشته باشند، می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

 

remoteImage-33-2.jpg~original

 

موضوعات مرتبط: ، موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

گزارش آدم ربایی توسط موجودات فضایی
چهار شنبه 19 شهريور 1393برچسب:, ساعت 14:30 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )
یكی از بهت اورترین گزارشات ادم ربایی توسط فرازمینی ها مربوط به خانم "پام اونز" همسر سربازی در فورت اودر كالیفرنیا است . این ماجرا روز25 نوامبر1978 برایشان اتفاق افتاده است. او طی هیپنوتیزم می گوید:

" در هر دست كه دو برابر دست انسان طول داشت چهار انگشت دارند. در یكی از این دستهای عجیب سوزنی را می بینم كه اماده است شكم مرا سوراخ كند. به نظرم میرسد تنها چند ثانیه قبل من و شوهرم (كریس) و پسر 20 ماهه مان در كنار اتومبیل ایستاده و نزدیك شدن یك سفینه عجیب را نظاره میكردم. حالا درون ن اهستم، تنها و وحشت زده ام."

لطفاً به ادامه مطلب بروید.
موضوعات مرتبط: ، موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

بیگانه در مقابل شکارچی 1
چهار شنبه 19 شهريور 1393برچسب:, ساعت 11:18 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )"بیگانه در مقابل شکارچی1" محصول سال 2004 کشورهای آمریکا، آلمان، جمهوری چک و انگلستان و ساخته پل اندرسون است؛ اما فیلم دنباله آن، با نام‌اصلی «ای‌وی‌پی‌آر: بیگانه‌ها علیه شکارچی: پایان» AVPR: Aliens vs Predator: Requie محصول سال 2007 آمریکا و ساخته برادران استراوز است.

در فیلم «بیگانه در مقابل شکارچی 1» یک گروه از دانشمندان و باستان‌شناسان به قطب جنوب فرستاده می‌شوند تا در مورد اهرام که زیر یخ‌های قطب قرار دارد، تحقیق کنند. آنها باید چندین هزار فوت به زیر زمین بروند تا به این اهرام دسترسی پیدا کنند. اما این ماجراجویی برای آنان بسیار گران تمام می‌شود، چون از دو سو مورد تاخت و تاز و هجوم قرار می‌گیرند: از یک سو توسط موجوداتی خشن و مرموز به نام «شکارچی» و از دیگر سو، موجوداتی به همان اندازه ترسناک و دارای قدرت فوق تصور، که فیلم به آنها نام «بیگانه‌ها» را می‌دهد. فیلم، درواقع وامدار دو سری از فیلم‌های علمی ـ تخیلی است. به این معنی که فیلم، شخصیت‌های دو سری از فیلم‌های موفق علمی ـ تخیلی سابق را با هم ترکیب کرده است. موجودات بیگانه فضایی از سری فیلم‌های «بیگانه» می‌آیند که در آنها سیگورنی ویور بازیگر اصلی بود و اولین آنها در سال 1979 ساخته شد. «شکارچی»‌ها هم از سری فیلم‌های «شکارچی انسان» می‌آیند که اولین آنها با بازی آرنولد شوارتزنگر و در سال 1987 ساخته شد. کارگردانان شناخته و تحسین شده‌ای از سینمای جهان سری‌های اولیه این فیلم‌ها را ساخته‌اند. فیلمسازانی چون: جیمز کامرون، رایدلی اسکات و جان مک تیرنان.

 

موضوعات مرتبط: موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

ساخت باغ وحش در سیاره‌های دیگر!
سه شنبه 18 شهريور 1393برچسب:استیون هاوکینگ هشدار می دهد!, ساعت 23:25 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

بیگ بنگ: تنوع حیات روی زمین بشدت در خطر است؛ ببر سیبری، کرگدن جاوایی و پلنگ آمور تنها نمونه‌هایی از ۵۰۰۰ گونه در حال انقراض روی زمین هستند. اگر نسل این حیوانات که در حال حاضر بسیار انگشت شمار است از میان برود، باز هم می توان به بازیابی آنها امیدوار بود، اما چگونه؟

 

6A34E2E4E58A92B7734077117A5

 

موضوعات مرتبط: ، موجودات فضایی، ،

برچسب‌ها:

زمانی که موجودات فضایی وضع سوریه را ببینند چه فکری می کنند؟
سه شنبه 18 شهريور 1393برچسب:دوست دارید موجودات فضایی چگونه باشند؟, ساعت 23:10 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

بیگ بنگ: هاوکینگ فیزیکدان نظری در یادداشتی گفته است: «امروز در سوریه فناوری نوین را به‌شکل بمب، سلاح‌های شیمیایی و دیگر تجهیزات مرگبار می‌بینیم که برای رسیدن به آنچه مقاصد سیاسیِ هوشمندانه نامیده می‌شود، استفاده می‌شود. اما تماشای مرگ بیش از صدهزار انسان یا هدف قرارگرفتنِ کودکان اصلاً هوشمندانه به نظر نمی‌رسد.»

 

syriahawking1702

به ادامه مطلب بروید.

موضوعات مرتبط: ، موجودات فضایی، ،

برچسب‌ها:

نقاشی مریم مقدس و شی ناشناس
جمعه 14 شهريور 1393برچسب:, ساعت 22:11 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

تابلوی "مریم و کودک" در ویترین سالن اجلاس در ساختمان شهرداری فلورانس ایتالیا قرار دارد . این که نقاشی را چه کسی کشیده است حرف های مختلفی بیان میشود ودر این میان به چند نقاش اشاره میشود ولی این که دقیقا این نقاشی را چه کسی کشیده است معلوم نیست .

اگر دقت کنید در سمت راست سر حضرت مریم می توانید شی ناشناس در حال پرواز را ببینید ، در کنار نقاشی مردی را می توانید ببینید که دستش را کنار سرش گرفته و به همراه سگش  به آسمان نگاه می کند.   

در مقاله ای از دانیل بدینی در نشریه "Notiziario UFO " به تاریخ 7جولای 1996 آمده است :

"ما به وضوح حضور یک جسم هوایی سربی رنگ را میبینیم که به طور واضح به عنوان یک وسیله در حال پرواز بادامی شکل قابل رویت است ."

موضوعات مرتبط: موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

هاون و دسته هاون 35 میلیون ساله
جمعه 14 شهريور 1393برچسب:, ساعت 18:24 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

در سال 1877 آقای جی. اچ. نیل سرپرست شرکت تونل مونتزوما در مسیر تونل زیر گدازه های کوه تیبل یک هاون با قطر 4 اینچ کشف کرد .او سپس یک دسته هاون بلند و در کنار آن یک هاون بزرگ کرد.سنگی که این اجسام درون آن قرار داشت عمری 33 تا 35 ساله داشت.

 

 

موضوعات مرتبط: موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

گزارش آدم ربایی توسط موجودات فضایی2
جمعه 14 شهريور 1393برچسب:, ساعت 14:50 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

گزارشات مختلفي از ربوده شدن انسان ها گزارش شده و ربوده شدگان شاهد رفتارهاي مختلفي از سوي فرازميني ها بوده اند. اما نکته جالب در مورد بيشتر اين گزارشات ان است که با وجود فاصله زياد و اختلاف سواد و فرهنگ ربوده شدگان با هم که از کشورهاي مختلفي بوده اند، بسياري از انان تحت هيپنوتيزم اظهارات مشابهي مي کنند. براي مثال در تمامي مشاهدات صحبت از موجودات کوتاه قد با سري بزرگ و چشماني مورب و بزرگ شده که روي انها ازمايشاتي انجام مي داده اند. جالب انکه در تمام موارد ربوده شدگان اظهار داشته اند که موجودات فرازميني با قدرت تله پاتي مغزي و با خيره شدن به انها با انسان ارتباط برقرار مي کردند. ذکر اين نکته لازم است که در موارد بسياري صحت ادعاي ربوده شدگان تحت دستگاه دروغ سنج تاييد گرديده است.

لطفاً به ادامه مطلب بروید.

موضوعات مرتبط: موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

ایندیانا جونز در قلمرو جمجه بلورین
جمعه 14 شهريور 1393برچسب:, ساعت 1:34 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )
ـ کارگردان: استیون اسپیلبرگ.
ـ فیلمنامه: دیوید کوئپ براساس داستانی از جورج لوکاس، جف ناتانسون و شخصیت‌های خلق شده توسط جورج لوکاس و فیلیپ کافمن.

لطفاً به ادامه مطلب بروید.

موضوعات مرتبط: موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

جمجه بلورین
جمعه 14 شهريور 1393برچسب:, ساعت 1:21 | نوشته ‌شده به دست علیرضا فلاح | ( )

هنگامی که جمجمه کریستالی وارد لابراتواری در کالیفرنیا شد. هیچکس باور نمی کرد با یکی از معماهای بی جواب دیگری از دنیای ناشناخته روبه رو خواهیم شد. این جمجمه کریستالی متعلق به اقوام مایا در آمریکای مرکزی و شمالی است که متعلق به ۸۰۰ سال قبل از میلاد می باشد. دانشمندان هنگام مطالعه روی این جمجمه متوجه شدند برش هایی روی این جمجمه کریستالی است. اما برش ها بگونه ای انجام شده که بر خلاف جهت های طبیعی کریستال است یعنی در واقع این گونه برش ها قاعدتا باید باعث شکست شدن و ترک خوردن کریستال شود. اما این کریستال دارای ویژگی های اوپتیکال عجیبی می باشد که حتی در این دوره مدرن و با تمام امکانات و تجهیزات و وسایلی که دارای دقت بسیار می باشد ساختن آن امکان پذیر نیست و در نتیجه نتنها این کریستال شکسته نشده و ترک نخورده بلکه کانال های نوری آن به شکل معجزه آسایی جهت داده شده برای مثال نور از از پایه جمجمه به چشم ها می آید و آن ها را مانند چشم های یک انسان زنده نورانی می کند. بسیاری معتقدند که این گونه برش در کریستال و جهت بخشی به نور تا یک هزار سال آینده از ذهن و دست بشر معمولی برنخواهد آمد. شاید هم مطابق باور بسیاری ملاقاتی که یک تمدن فضایی پیشرفته از اقوام مایا در هزاران سال پیش به عمل امده در ساختن این جمجمه کریستالی با ابعاد نورانی عجیب آن موثر بوده است.

 

 

 

منبع

موضوعات مرتبط: موجودات فضایی، ، ،

برچسب‌ها:

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
 
نویسندگان
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان بیگانگان و آدرس alien.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

دیگر موارد

<-PollName->

<-PollItems->

تماس با ما

پیج رنک گوگل مهدویت امام زمان (عج) پخش زنده حرم سوره قرآن
بنر دوستان